29 Mayıs 2011 Pazar

tigla örgü tülbent kenari

ÖRGÜ NEDİR?ÖRGÜ ÇEŞİTLERİ NELERDİR?ÖRGÜ MALZEMELERİ NELERDİR?


Örgü nedir deyince aklımıza ilk gelen şey annelerimizin bize çocukken örüp giydirdiği kazak,elbise,etek vb giysiler gelmektedir.Peki bunları hiç özlediğiniz zaman oluyormu tabiiki oluyordur.

Bizlerde burada sizlere bu örgülerin nasıl ve ne ile yapıldığını anlatmaya çalışacağız.

Örgü çeşitlerini kısaca anlatacak olursak mille yapılan örgüler,tığlarla yapılan örgüler,şişle yapılan örgüler,kasnakla yapılan örgüler,sadece parmaklarla yapılan örgüler şimdilik aklımıza gelenleridir.

Bu blogumuzda aradığınız her türlü örgü örneğini ve çeşidini bulabilirsiniz.Sizler için en özelini en güzelini blogumuza ekleyeceğimizden şüpheniz olmasın.

Şimdiden hepinize en güzel örgüleri örmeniz dileklerimizi sunuyoruz..En güzel örgü çeşitlerimizin oldu blogumuzda gezmeye başlayabilirsiniz. Blogumuzu unutmamanız için lütfen bilgisayarınızdaki sık kulanılanlar bölümüne ekleyiniz.Sık kullanılanlara eklemek için http://orgudunyam.blogspot.com/ yazısına sağ tıklayıp sık kullanılanlara ekle seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.daha sonra istediğiniz zaman sık kullanılanlar bölümünden sitemize çok çabuk gelebilirsiniz..